1. Towarzyszymy duchowo Papieżowi Franciszkowi podczas jego wizyty apostolskiej w Iraku. Na Bliskim Wschodzie, który jest kolebką chrześcijaństwa, sytuacja katolików jest bardzo trudna.
  2. W minioną niedzielę na wsparcie dla misjonarzy zebraliśmy 1182 zł. Bóg zapłać za hojność.
  3. Nabożeństwa wielkopostne:
    1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej odprawiamy w piątki po wieczornej Mszy świętej,
      w kaplicy w Tokarzewie o godzinie 16.00;
    2. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie w niedzielę o godz. 14.30; podczas nabożeństwa będzie kazanie pasyjne oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego; po nabożeństwie ostatnia Msza święta (około godz. 15.15, bez kazania);
  4. O przygotowanie prowadzenia drogi krzyżowej w piątek proszę kandydatów do bierzmowania i życia w Kościele z grup:
    1. 12 marca: Głodni Boga, Dzieci Boga i Gotowi do bierzmowania (osoba odpowiedzialna: Kacper Mikołajczyk)
    2. 19 marca: Apostołowie, Aniołki, Pasterze (osoba odpowiedzialna: Milena Majchrzak)
  5. W sobotę przypada 13 dzień miesiąca. Tego dnia przypada 8 rocznica wybory papieża Franciszka. Różaniec Fatimski odprawimy po Mszy wieczornej.
  6. W intencji wszystkich Pań za racji przypadającego w poniedziałek Dnia Kobiet, będziemy modlić we wtorek podczas nowenny.
  7. Raz w roku, w czasie Wielkiego Postu, będzie można złożyć ofiarę na bieżące potrzeby naszej wspólnoty parafialnej przekazując listę z kopertami od domu do domu (tak, jak już wcześniej było). Przeznaczymy je na pielęgnację zieleni na cmentarzu i wokół kościoła. W tym tygodniu miał miejsce audyt wewnętrzny dotyczący pielęgnacji zieleni na cmentarzu, teraz czekamy za opinią Urzędu Gminy.
  8. W miesiącu marcu inaugurujemy czas duchowego przygotowania do Aktu Zawierzenia Narodu i Kościoła w Polsce św. Józefowi. Dlatego w kaliskim sanktuarium każdego dnia miesiąca marca o godz. 20.30 odbywać się będą „Marcowe wieczory ze św. Józefem” zakończone Apelem Jasnogórskim. W związku z tym zapraszamy wszystkich zatroskanych
    o Kościół i Ojczyznę do modlitwy w zależności od możliwości. Nabożeństwa będą transmitowane przez telewizję Dom Józefa oraz Radio Rodzina.
  9. Gazety: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki.
  10. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Następną grupę z Domanina proszę w sobotę o godz. 9.00.

Intencje mszalne 8 – 14 marca 2021r.

18.00  Msza święta dziękczynna za dom oraz z prośbą
             o błogosławieństwo i łaski dla całej rodziny

18.00  W intencjach Nowenny do św. Idziego: o ustanie pandemii,
za członków Bractwa św. Idziego, o zdrowie dla Bartka, o zdrowie dla Krystyny, o zdrowie dla Wiktorii, w intencji kobiet

+ Kazimiera Kemska – od koleżanek z Oddziału Położniczego w Kępnie;

+ Henryk Konarski – od Henryki Braun, Marii i Grzegorza Wróblów, Romana Nikodema z rodz., Nowaków;

+ Tomasz Tomaszewski – od rodzin: Lar z zBralina, Lar z Kępna, Hes
z Baranowa

+ Krzysztof Groblica – od Grażyny i Piotra Taras z dziećmi

+ Roman Pustkowski – od Reginy z rodziną z Klonu;

7.15 Za parafian

17.30  Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź

18.00 + Wojciech Dukiewicz – od kuzyna Krzysztofa Krzykały z rodz. (poza par. od rodz. Ślaków z Marszałek)

T 16.30 + Szczepan Antosiak – od córki Agnieszki z rodziną

18.00  + Helena, Leon Małeccy, Stanisława, Franciszek, Tadeusz Gruszka, Dariusz Gajewski, Jolanta Tomczak

Droga Krzyżowa

18.00 + Jan Michałczyk 9 r., Janina Michałczyk

Różaniec Fatimski

IV Niedziela Wielkiego Postu

7.30 + Stefa, Helena Pustkowscy

T 9.30 + Roman Pustkowski, Arkadiusz Pustkowski

11.00  + Stanisław 3r. Jadwiga, Ludwik, Kazimierz, Maria, Józef Żureccy, Marian, Maria, Kazimierz Kowalczyk i zm. z rodz.

14.30 Gorzkie Żale
15.15  Za parafian