1. Obchodzimy dziś Święto Miłosierdzia Bożego. To wielki dzień łaski, zwróćmy nasze serca, z wszystkimi troskami ku Sercu Pana Jezusa, które jest dobroci i miłości pełne. Dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej odnowią swoje przyrzeczenia chrzcielne (dzieci przynoszą świece chrzcielne), podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 (po Mszy spotkanie z rodzicami). Po wszystkich Mszach będzie można złożyć ofiarę na Caritas (w wymiarze ogólnopolskim i parafialnym).
  2. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego będzie obchodzona jutro, w poniedziałek 8 kwietnia. Msze święte w naszej parafii: w kościele o godz. 18.00, w kaplicy w Tokarzewie o godz. 16.00
  3. W przyszłą niedzielę będzie obchodzona w naszej parafii niedziela powołań z udziałem kleryka z naszego seminarium.
  4. Spotkanie rodziców WSZYSTKICH dzieci z naszej parafii, które mają w roku 2025 przystąpić do I Komunii Świętej odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 11.00.
  5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie w piątek 12 kwietnia o godz. 17.00
  6. Spotkanie Kręgu Rodzin św. Benedykta w piątek o godz. 18.30, a Wspólnoty Dorosłych w środę o godz. 16.15.
  7. Różaniec fatimski z racji 13 dnia miesiąca odmówimy w sobotę po Mszy wieczornej.
  8. Wizytacja biskupia w naszej parafii odbędzie się 18 kwietnia (czwartek) wg planu.
  9. Fundacja Świętego Idziego organizuje spotkanie warsztatowe dla małżeństw starających się
    o potomstwo.  Spotkanie odbędzie się 13 kwietnia 2024r. (sobota) w godz. 12.00 -18.00. Tematyka spotkania dotyczyć będzie wprowadzenia w rozpoznawanie płodności wg Modelu Creighton, wpływu diety na płodność oraz ogólnych zasad zdrowia prokreacyjnego. Zgłoszenia są przyjmowane poprzez adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 12 kwietnia 2024r.. Koszt udziału 50 zł od osoby (darowizna na rzecz fundacji).
  10. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kaplicy. Zespół nr 9 proszę o posprzątanie świątyni w sobotę o godz. 9.00.
  11. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Opiekun.
  12. Pogrzeb śp. Katarzyny Ziomko z Domanina odbędzie się w środę o godz. 14.00. Wieczny odpoczynek…

Intencje mszalne 9 – 16  kwietnia 2024r.

o pokój na świecie, za członków Bractwa św. Idziego, w intencji
dzieci: Kacper, Alicja, Adrianna, Wojciech, Maja, Dominik
w intencji tych, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej
+ Roman Krowicki – od Czesława Hołosia z rodz., Wioletty Mazur z rodz.
z Ostrzeszowa, Ewy Falak z dziećmi z Ostrzeszowa, Klaudii Lewickiej z Lenką
z Ostrzeszowa, od Michała Wróbla z Zuzią z Ostrzeszowa
+ Krystyna Walczak – od Miłosza Kunca z rodz., od Macieja Kunca z rodz.
+ Radosław Gzik – od rodz. Adamusiaków
+ Małgorzata 5r., Zenon Wolni, Jan 26r., Maria Łagoda
+ Jan 42r., Anna Jokiel, Czesława (f) Sylwester Sobczyk

+ Andrzej Krowicki 17r., Paweł Krowicki 27r., zm. z rodz. Krowickich
i Brylaków
+ Jan Szczepaniak – od rodz. Kolendów z Ostrowa Wlkp.
+ Józef Jędrysiak – od rodzin: Urszuli i Mirosława Adamusiak, Barbary
i Stefana Kubiak, Wiesławy i Kazimierza Kamola
+ Anna Mencel – od przyjaciół wnuka Michała
+ Janina Wysota – od sąsiadów Zielińskich
+ Halina Parzybót – od Mirosławy i Włodzimierza Kemskich z rodz.
+ Mieczysław Krzemiński 5r., Andrzej Krzemiński 4r.,
+ Piotr w rocz. śmierci, Marianna Dobrzyńscy, Zofia Czechlowska
+ Agata Kaczmarek – od kl. VIIIb, od wychowawczyni z rodzicami

W pewnej intencji
14.00 Pogrzeb + Katarzyna Ziomko

17.30 Adoracja prowadzona Najświętszego Sakramentu i Spowiedź
18.00   +
Adam Kozan 4r.

18.00   + Elżbieta Mieszała – od brata Tomasza z żoną i dziećmi

17.00 Msza św. dziękczynna 50r. ślubu Ewy i Mariana

18.00  + Maria, Szczepan Antosiak

III Niedziela Wielkanocna

7.30     + Anna Boślak 13r. i zm. z rodz.
T 9.30             + Dawid Jeżyk 23r., Krystyna, Karol Braun, Anna, Andrzej             Trzeciak, Mirosław Turek, Damian Prośniewski
11.00   + Jan Wróbel 8r. i zm. z rodz. Wróblów i Grzesiaków

15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego