1. Nabożeństwa wielkopostne:
    1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej odprawiamy w piątki po wieczornej Mszy świętej,
      w kaplicy w Tokarzewie o godzinie 16.00;
    2. Nabożeństwo Gorzkich Żali odprawiamy w niedzielę o godz. 14.30; podczas nabożeństwa będzie kazanie pasyjne oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego; po nabożeństwie ostatnia Msza święta (około godz. 15.15, bez kazania);
  2. Przyszła niedziela (2 Wielkiego Postu) jest obchodzona w Kościele jako dzień solidarności
    z misjonarzami. Będziemy modlić się za misjonarzy oraz po Mszach będzie można złożyć ofiarę na ten cel.
  3. O przygotowanie prowadzenia drogi krzyżowej w piątek proszę kandydatów do bierzmowania z grup:
    1. 26 lutego: Miłosierni, Błogosławieni i Baranki Boże (osoba odpowiedzialna Magdalena Bartosiewicz)
    2. 12 marca: Głodni Boga, Dzieci Boga i Gotowi do bierzmowania (osoba odpowiedzialna: Kacper Mikołajczyk)
    3. 19 marca: Apostołowie, Aniołki, Pasterze (osoba odpowiedzialna: Milena Majchrzak)
  4. W miesiącu marcu inaugurujemy czas duchowego przygotowania do Aktu Zawierzenia Narodu i Kościoła w Polsce św. Józefowi. Dlatego w kaliskim sanktuarium każdego dnia miesiąca marca o godz. 20.30 odbywać się będą „Marcowe wieczory ze św. Józefem” zakończone Apelem Jasnogórskim. W związku z tym zapraszamy wszystkich zatroskanych
    o Kościół i Ojczyznę do modlitwy w zależności od możliwości. Nabożeństwa będą transmitowane przez telewizję Dom Józefa oraz Radio Rodzina.
  5. KGW z Mikorzyna dziękuje za ofiarność podczas ubiegłotygodniowej akcji sprzedaży pączków.
  6. Dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej otrzymają książeczki do nabożeństwa podczas Mszy świętej o godz. 11.00.
  7. Gazety: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Następną grupę z Domanina proszę w sobotę o godz. 9.00.

Intencje mszalne 22 – 28 lutego 2021r.

Święto Katedry Świętego Piotra

17.30   1) + Teresa Jankowska – od rodzin z Domanina
            2) + Marianna Brzozowska – od córki Genowefy z mężem (poza                          par. od rodz. Muskały ze Świby)

18.00   1) + Małgorzata Wolna – od Piotrowskich i Nowaków
            2) + Stanisław Doruch – od żony (poza par. od Komendy                                    Powiatowej Policji w Ostrzeszowie)

18.00  W intencjach Nowenny do św. Idziego: o ustanie pandemii,
za członków Bractwa św. Idziego, o zdrowie dla Bartka, o zdrowie dla Krystyny, o zdrowie dla Wiktorii,

+ Józef Brylak 36r., Stanisław Brylak, Andrzej, Paweł Krowiccy, Anna Boślak, zm. z rodz. Brylaków i Stępniów

+ Kazimiera Kemska – od Zarządu i Pracowników Stowarzyszenia Społecznego im. „Mikory” w Mikorzynie;

+ Natalia Jokiel – od sąsiadów i znajomych;

+ Henryk Konarski – od rodzin: Jankowskich, Krupów, Musiałów, Lipińskich, Nowaków, Józefa Morzydusza, Anny Morzydusza

+ Tomasz Tomaszewski – od Moniki Rojkiewicz i rodz. Kasprzaków

+ Krzysztof Groblica – od Grzegorza Zimocha z rodz. i od Soleckich

7.15 + Arkadiusz Pustkowski

17.30  Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź

18.00 + Krzysztof Groblica – od rodzin Chrząstowskich i Wiśniewskich
            z Turza

T 16.30 + Regina Leśniak – od syna Edwarda z Elżbietą oraz Marioli Tomak (poza par. od rodz. Zadków)

18.00  + Stanisław Kupczak – od syna Krzysztofa z żoną, wnuków Karola i Patryka z rodziną (poza par. od pracowników firm Bax Albax)

Droga Krzyżowa

15.00 Msza dziękczynna w 1 r. ślubu, chrzest Róża Estera

18.00 + Kazimierz Jeziorny 3r.

II Niedziela Wielkiego Postu

7.30  Za parafian

T 9.30 + Franciszek, Klara Jokiel, Natalia Jokiel, Franciszek, Zofia             Nowiccy

11.00  + Janina Michałczyk 6r., Jan Michałczyk