1. W bliskości Uroczystość Wszystkich Świętych pamiętajmy o modlitwie za zmarłych i nawiedzeniu cmentarzy. Różaniec za zmarłych odmówimy w poniedziałek i wtorek o godz. 17.15. Wymienianki roczne zapisujemy w biurze parafialnym.

2. 11 listopada zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny, którą odprawimy o godz. 13.00. Po Mszy koncert grupy El Fuego i występ chóru z naszej szkoły, oraz wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych na sali OSP.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek o godz. 17.30.

4. W najbliższych dniach będziemy porządkowali obejście kościoła. W poniedziałek na godz. 15.00 zapraszam ministrantów i drużynę piłkarską, wszystkich dysponujących czasem we wtorek na godz. 9.00.

5. Od 1 listopada na ekranach kin jest wyświetlany film „Nieplanowane” – to historia Abby Johnson, jednej z najmłodszych dyrektorek klinik aborcyjnych w USA. Asystowanie przy aborcji diametralnie zmieniło jej poglądy i w konsekwencji życie. Film można obejrzeć w kinie w Ostrzeszowie, Ostrowie Wlkp. i w Kaliszu.

6. W najbliższą sobotę i niedzielę w Ostrzeszowie odbędą się uroczystości związane z 80. rocznicą przybycia św. Maksymiliana Marii Kolbego. Szczegółowy program na plakacie.

7. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej: jest nowy numer Opiekuna, Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny.

8. Dziękuję za posprzątanie kościoła parafianom ze Spółdzielni, w najbliższą sobotę proszę parafian z Mikorzyna Osiedle.

Intencje mszalne 4 – 10 listopada 2019r.

Św. Karola Boromeusza

17.30 Różaniec za zmarłych

18.00 + Zbigniew Wróbel – od rodz. Kondziołków z Rogaszyc

17.30 Różaniec za zmarłych
18.00 W intencjach Nowenny do św. Idziego

7.15 O zdrowie dla Teresy Pietra oraz o Boże błogosławieństwo

17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

18.00 + Piotr Ilski – od Arkadiusza Ilskiego z rodz.

18.00 + Józef Rybczyński – od współpracowników firmy Chemomet

Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

18.00 + Genowefa, Feliks, Pelagia, Piotr Duchnik

XXXII Niedziela Zwykła