1. Dziękujemy ks. Rafałowi Grzędzie, który dziś gościł w naszej parafii, za przybliżenie tematu pielgrzymki i słowa zachęty do udziału w pieszej pielgrzymce. Można dołączyć do grupy z Kępna lub z Kalisz (Grupa Biała – ks. Marek)

2. W piątek, 9 sierpnia, dwie grupy pielgrzymów (z Jarocina i z Odolanowa) zatrzymają się w naszej parafii, aby odprawić Mszę św. (godz. 12.00) i posilić się nieco. Proszę o ugoszczenie pielgrzymów. Jeśli będą trudności z przygotowaniem posiłku postnego, to została udzielona dyspensa na tę okoliczność.

3. We wtorek przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. wieczorna o godz. 19.00 wraz z nowenną do św. Idziego.

4. Dziękujemy parafianom z Mechnic za posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę o sprzątanie kościoła prosimy kolejne rodziny z tej miejscowości.

5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.