1. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w piękne przeżycie Uroczystości Bożego Ciała
    w naszej parafii. Procesja każdego dnia do piątku włącznie. W czwartek zakończenie oktawy, proszę o przygotowanie ołtarzy wokół kościoła.
  2. W piątek obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Będzie to pierwszy piątek miesiąca. Msza św. w Tokarzewie o godz. 16.00, w kościele o godz. 18.00, a po niej procesja do figury Pana Jezusa na Osiedle. Mszy św. będzie przewodniczył i homilię wygłosi ks. neoprezbiter Piotr Perskawiec. Dzieci, które uczestniczyły w 9. pierwszych piątkach miesiąca otrzymają dyplomy. Z racji uroczystości nie obowiązuje post.
  3. We wtorek przypada 27. rocznica wizyty św. Jana Pawła II w Kaliszu.
  4. Dziękuję za pomoc przy sprzątaniu kościoła i kaplicy. O posprzątanie świątyni proszę kolejną grupę z ul. Dworcowej, w sobotę o godz. 9.00.
  5. W dniach 14 – 16 czerwca odbędzie się w Pleszewie „Tratwa” Festiwal. Byłoby dobrze, aby nasza młodzież skorzystała z możliwości udziału w tym wydarzeniu. Bardzo proszę rodziców młodzieży o pomoc w zorganizowaniu wyjazdu na festiwal. Bilety „cegiełki” na koncert Arki Noego, który w ramach festiwalu odbędzie się w sobotę o godz. 17.00, do nabycia w zakrystii.
  6. Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy prowadzili nabożeństwa majowe.
  7. Siostry Boromeuszki z Kępna serdecznie dziękują za wsparcie w wysokości 4.090 zł.
  8. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej: Przewodnik Katolicki, Opiekun.

Intencje mszalne 3 – 9 czerwca 2024r.

19.00 W intencji mieszkańców Rudniczyska

19.00 W intencji mieszkańców os. 700 – lecia i ul. Leśna,

19.00   W intencji mieszkańców Mechnic

I Czwartek

19.00 W intencji mieszkańców Domanina (Wieś, Osiedle, PKP)

I Piątek
Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

T 16.00 + + Czesław Zimoch – od kuzynki Krystyny z rodz.
!!!18.00 1) W intencji mieszkańców:
Mikorzyna Osiedle

Niepokalanego Serca NMP

15.00 Msza św. dz. – bł.: 90. urodziny p. Anny, chrzest Jeremi
16.00 Msza ślubna Katarzyna Kosik – Dominik Marczak
Msza św. dz. – bł. 18 urodziny Zuzanny
+ Wacław 13r. Irena Janik

X Niedziela Zwykła

7.30     + Jadwiga 12r. Jan Jeziorni, Marianna, Stanisław Dziekan
T 9.30 + Zofia, Stanisław, Piotr Mazur, Anna Kłosek
11.00   + Mieczysław 10r., Czesława, Mieczysław 8r. Chwalisz
            i zm. dziadkowie z obydwu stron