1. Dziś po Mszach świętych wymiana tajemnic Żywego Różańca. Dziękuję wszystkim za prowadzenie i udział w nocnej adoracji.
  2. 2 Niedziela Wielkiego Postu „Ad gentes” jest obchodzona w Kościele jako dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Wezwanie do dzielenia się wiarą jest cały czas aktualne.
  3. Nabożeństwa pasyjne:
    1. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszy świętej wieczornej, w kaplicy w Tokarzewie przed Mszą świętą; proszę o poprowadzenie rozważań poszczególne grupy; Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii odbędzie się w Niedzielę Palmową
      2 kwietnia;

10 marca

Bierzmowani: Baranki Pasterza – Msza, Owieczki św. Idziego stacje 1 – 7, Ogrodnicy stacje 8 – 14

17 marca

Krąg rodzin św. Idziego

24 marca

Bierzmowani: Wszyscy święci – Msza, Miłosierni stacje 1 -7, Grupa św. Idziego stacje  8 - 14

31 marca

Dzieci I komunijne i rodzicie

Bractwo Św. Idziego

1. Gorzkie Żale będziemy odprawiali w łączności z Mszą świętą o godz. 11.00;
  2. Szczególnie zachęcam do udziału w Koronce do Miłosierdzia Bożego, która jest odmawiana w naszym kościele codziennie przed Mszą świętą, a w niedzielę o godz. 15.00;
  1. Rejonowy Dzień wspólnoty Ruchu Światło – Życie odbędzie się za tydzień w naszej parafii. Msza święta o godz. 16.30.
  2. Składkę z tytułu przygotowania bierzmowania można uiszczać w aptece św. Idziego
    w Mikorzynie.
  3. W środę przypada dzień kobiet. W intencji Pań będziemy modlić się podczas nowenny we wtorek.
  4. Film „Opiekun” będzie emitowany dodatkowo w kinie w Ostrzeszowie 11 i 14 marca o godz. 15.45.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła . Kolejną grupę z ulicy Leśnej proszę w sobotę o 9.00.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, gazety dla dzieci. Opiekun.

Intencje mszalne 6 – 12 marca 2023r.

6 marca

18.00 + Tomasz Tomaszewski – od matki chrzestnej Jadwigi Małuszek
z Odolanowa, od Leszka Jakubczyka z rodz., od koleżanki Beaty Glinkowskiej z rodz., od koleżanek i kolegów z firmy „Meblar”

7 marca

o pokój na świecie, za członków Bractwa św. Idziego, o duchowe owoce Wielkiego Postu, w intencji dzieci przygotowujących się do życia eucharystycznego: Maja, Filip, Paulina, Miłosz, Alan
w intencji kobiet

+ Piotr Hołoś – od Brylaków i Maciejewskich z Mirkowa
+ Kazimierz Wawrzyniak z okazji imienin
+ Helena Kliksa 1r.
+ Kazimierz Nawrot – od Jurka Kątnego z rodz.

+ Jacek Majchrzak – od Jurka Jakubczyka z rodz.
+ Kazimiera Cierlak – od Trautki i Zenka Piaseckich, Beni i Pawła Hełków

+ Roman Krowicki – od rodz. Krawczyków z Mieleszówki
+ Piotr Balcerzak – od rodz. Gajewskich z Myjomic

+ Joanna Dukiewicz – od Jadwigi Majchrzak
+ Irena Gruchocka 10r. Bolesław, Piotr Gruchocki, Jan, Maria Walczak
+ Barbara Prajsnar – od Dariusza i Beaty Groblica z córką Hanią, od właścicieli sklepu ABC Mikorzyn Rafała i Emilii Groblica z córką Igą, od pracowników sklepu ABC Mikorzyn

8 marca

7.15 W pewnej intencji

9 marca

16.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź
+ Józefa Czarnecka – od rodz. Czworowskich i Mikołajczyków, od Ewy i Tadeusza Tyra z Ostrzeszowa z rodz., od Elżbiety i Wojciecha Rachel z Baranowa z rodz., od Bernadety i Wojciecha Marek z Baranowa z rodz.

10 marca

T 16.30
+ Dorota Garnczarek – od rodz. Płachtów
18.00   + Maria Dembna – od chrześniaka Błażeja Kosika