1. Zbiórka ofiar na pomoc poszkodowanym w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji będzie przeprowadzona w przyszłą niedzielę po Mszach świętych. O przeprowadzenie zbiórki proszę wolontariat działający w ramach „Bractwa św. Idziego”.
  2. tym tygodniu w poniedziałek Msza święta będzie o godz. 17.00. Różaniec Fatimski z racji 13 dnia miesiąca o godz. 16.30.
  3. Program odwiedzin św. Idziego dla Osiedla 700 – lecia i ul. Św. Jana Pawła II jest wywieszony na tablicy oraz w Internecie.
  4. We wtorek przypada święto św. Cyryla i Metodego – patronów Europy. Nasz kontynent bardzo potrzebuje modlitwy.
  5. Spotkanie młodzieży „Stand UP!” odbędzie się w piątek o godz. 19.30 w kościele św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie.
  6. W przyszłą niedzielę przypada 19 dzień miesiąca – dzień poświęcony św. Józefowi. Podczas Mszy świętej o godz. 11.00 zawierzymy temu patronowi młodzież z naszej parafii, która w kwietniu przyjmie sakrament bierzmowania. Po Mszy będzie spotkanie dla tej grupy.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła parafianom ul. Św. Idziego. Grupę z ulicy Leśnej proszę
    w sobotę o 9.00.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, gazety dla dzieci. Opiekun.

Intencje mszalne 13 – 19  lutego 2023r.

16.30 Różaniec Fatimski
+ Tomasz Tomaszewski – od chrześnicy Iwony z Wojtkiem, od Joli i Przemka z dziećmi, od Doroty i Tomka Wencel z dziećmi

Św. Cyryla i Metodego

o pokój na świecie, za członków Bractwa św. Idziego, za kontynent europejski

+ Maria Antosiak – od Hirka Nowickiego z rodz.

+ Jan, Helena Jakubczyk – od rodz. Pigulskich

+ Piotr Hołoś – od rodziny Famułów
+ Mieczysław Gruszka – od teściowej, Krzysia i Kariny Gajewskich
+ Marianna 3r. Bogdan Brzozowscy i zm. z rodz.
+ Kazimierz Nawrot – od sąsiadów Nikodemów

+ Jacek Majchrzak – od Klaudiusza Frontczaka z rodz.
+ Kazimiera Cierlak – od OSP Domanin
+ Joanna Dukiewicz – od rodz. Michałczyków

+ Janina 10r., Kazimierz Gajewscy, córka Elżbieta, córka Jolanta i zmarłych dziadków
+ Sebastian Kowaliński
+ Janusz Boryczka

7.15 Za parafian

17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź
+ Franciszek Grześkowiak 34 r., Stanisław Doruch, Rafał Niełacny

18.00   + Jan Balcerzyk – od rodz. Kamolów, Frasów i Balcerzaków

16.00 Msza ślubna

18.00  + Mariusz Mikulski 1r. – od taty

VII Niedziela Zwykła

+  Janina, Jan Michałczyk i zm. z rodz.

T 9.30
+ Marianna, Ignacy Kempa