1. Różaniec fatimski z racji 13 dnia miesiąca odmówimy po Mszy porannej w niedzielę.
  2. Obchodzimy dziś w Kościele Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym oraz Dzień Ubogich. Rozpoznawanie ubóstwa i nowych form prześladowania jest bardzo ważne, aby skutecznie pomagać bliźnim i realizować misję Kościoła.
  3. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla. Kończy się rok liturgiczny
    i za 2 tygodnie rozpoczyna Adwent. Roraty z udziałem dzieci będą w poniedziałki, czwartki
    i piątki.
  4. Parafia św. Jadwigi w Ostrzeszowie organizuje kurs przedmałżeński. Spotkania 16,17 i 18 listopada o godz. 18.30.
  5. Spotkanie modlitewne Bractwa św. Idziego odbędzie się we wtorek. O godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy świętej spotkanie odpowiedzialnych.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kaplicy, w sobotę o godz. 9.00 proszę parafian z „domu nauczyciela” i „ośrodka zdrowia”.
  7. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny, dodatek o Miłosierdziu. Opiekun. Są również kalendarze diecezjalne, które są cegiełką na utrzymanie kleryków z naszej diecezji. Cena 7 zł.
  8. W tym tygodniu pożegnamy naszych parafian:
    • Śp. Kazimierza Nawrota we wtorek o godz. 14.00
    • Śp. Jacka Majchrzaka w środę o godz. 11.00
  9. Zapowiedzi przedślubne:
    1. Krzysztof Płachta, rzym. – kat. kawaler, par. Mikorzyn
      Anna Maria Panek, rzym. – kat., panna, par. Marszałki

Intencje mszalne 14 – 20 listopada 2022r.

18.00 + Kazimiera 2 r. Kazimierz Kemscy

o pokój na świecie, za członków Bractwa św. Idziego, w int. Bartłomieja z racji 18 urodzin, o dobre wyniki dla Danuty, o zdrowie dla rodziców

+ Antoni 39r., Zofia, Zygmunt, Zofia Cierlak i zm. z rodz.
+ Stanisława Wawrzyniak z racji imienin
+ Edward Mencel – od rodz. Karwików z Doruchowa i rodz. Trąpczyńskich
z Hanulina (*IPP)
+ Genowefa Cierlak – od R. T. Gaj

+ Daniela Wróbel – od Eugeniusza i Teresy Kliks z rodz.

+ Danuta Kanclerz – od rodz. Napierałów z Osin
+ Piotr Hołoś – od koleżanek i kolegów z klasy ze SP w Mikorzynie
+ Zbigniew Ilski – od Jadwigi Majchrzak, Marii Biś
+ Mieczysław Gruszka – od rodz. Fiołków

7.15     O dar uzdrowienia dla Małgorzaty

17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź
+ Piotr Goździcki – od Jolanty i Jarosława Jędreckich z rodziną, od Kręgu Rodzin św. Idziego

Bł. Karoliny Kózkówny

!!! 17.00 + Mirosław Leśniak 3r.

15.00 Msza chrzcielna: Aleksandra

18.00 + Helena, Leon Małeccy, Stanisława, Franciszek, Tadeusz Gruszka, Dariusz Gajewski, Jolanta Tomczak

Uroczystość Chrystusa Króla

+ Stanisław Nikodem 8r., Weronika, Józef Nikodem, Marianna,             Władysław Hoja