17 lipca 2022r. –  16 Niedziela Zwykła

1. Przez okres wakacji w naszej parafii w niedzielę jest odprawiana dodatkowa Msza święta o godz. 15.00. W okresie wakacyjnym działa nasza parafialna kawiarenka: w każdą niedzielę po Mszy o godz. 11.00 i 15.00.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli pieszym pielgrzymom zmierzającym na Jasną Górę.
  3. We wtorek odbędzie się spotkanie formacyjne wolontariatu. O godz. 18.30 prowadzona adoracja, a po Mszy spotkanie na plebanii.
  4. Święcenie pojazdów będzie miało miejsce za tydzień po wszystkich Mszach niedzielnych, również w sobotę. Ofiary składane z tego tytułu są przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy.
  5. Biuro parafialne jest czynne we wtorki w godz. 16.00 – 17.00
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. W sobotę proszę grupę z Domanina Wsi.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, gazety dla dzieci.

Intencje mszalne 18 – 24 lipca 2022r.

18 lipca

19.00 + Stanisława Wawrzyniak (f) – od Eugeniusza Furmanowicza i rodz. Baraniak / od rodz. Lenckich / od rodz. Zmuda i Błoch z Kierzna

19 lipca

o pokój na świecie, za członków Bractwa św. Idziego i wolontariatu,

+ Ryszard Cieplik – od Jarka Michalczyka z rodz.
+ Stefan, Anna Wróbel – od rodziny Kwaśników, Łabudów, Tomka Jankowskiego, Dawida Bryji z rodzinami, Kosików
+ Edward Mencel – od Zdzisława Piotrowskiego z rodz. (*IPP)

+ Helena Kliks – od sołtysa i Rady Sołeckiej Mikorzyna (*IPP)
+ Jan, Helena Jakubczyk – od Grzegorza Janickiego z rodz. *IPP
+ Marian Czarnecki – od rodz. Świtoniów z Doruchowa
+ Monika Wróbel – od Jarka Michałczyka z rodz.

+ Tadeusz Morzydusza – od rodzin: Dolatów, Drzazgów i Nawrotów *IPP

+ Mariusz Mikulski – od pracowników firmy Meblomax *IPP

20 lipca

7.15 + Henryk Konarski – od wnuków: Wojciecha i Piotra oraz wnuczki Karoliny z rodz.

21 lipca

18.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź
+ Henryk Lipiński – od: Marii Morzydusza, Kingi Nowak, Katarzyny Musiał, Lidki Nowak, Karoliny Krupa, Agnieszki Jankowskiej,  Józefa Morzydusza z rodzinami, Anny Morzydusza z Bartkiem

22 lipca

19.00  + Kazimiera Kemska – od córki Bożeny z Darkiem / od syna Jacka z rodz. / od syna Marcina z rodz. / od syna Włodka z żoną

23 lipca

16.00 Msza ślubna: Izabela Hełka – Adrian Szkudlarek

17.00 Msza chrzcielna: Justyna, Zuzanna
+ Krzysztof Zubrzycki z racji imienin

24 lipca

XVII Niedziela Zwykła

+ Dorota Mielcarek 7r., Alojzy Ćwiek 8r., Marianna Ćwiek 14r.
T 9.30  + Marianna, Ignacy Kempa i zm. z rodz.
11.00   + Jadwiga Borowska 4r., Franciszek Borowski 12r., Urszula             Borowska 8r. Mirosław Borowski
            Chrzest Regina
            + Adam Kozan – od syna Alberta z żoną i synem /