1. Dziękuję wszystkim, którzy prowadzili nabożeństwa majowe przy kapliczkach
    w naszej parafii.
  2. Trwa oktawa Bożego Ciała. Zachęcam wszystkich do udziału w procesji, szczególnie mieszkańców tej część parafii, za których danego dnia się modlimy. Dziękuję za przygotowanie ołtarzy i trasy przejścia procesji. W czwartek – na zakończenie oktawy proszę o przygotowanie ołtarzy wokół kościoła. W piątek w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, pójdziemy w procesji do figury na osiedlu, Msza święta o godz. 18.00. Z racji uroczystości nie obowiązuje post.
  3. W sobotę święto Niepokalanego Serca NMP. Msza święta o godz. 10.00
  4. W przyszłą niedzielę będziemy gościli kleryków z naszej diecezji. Klerycy podzielą się świadectwem powołania oraz zbiorą ofiary na utrzymanie.
  5. Przygotowanie do bierzmowania:
    1. Próba w czwartek o godz. 16.30 (obecność obowiązkowa)
    2. Prace wokół kościoła w sobotę 12 czerwca o godz. 10.30: Dzieci Boga, Błogosławieni, Gotowi do bierzmowania, Głodni Boga, Pasterze;
  6. Zachęcam do udziału w festiwalu „Tratwa”, który odbędzie się 19 czerwca 2021 roku w Pleszewie. Zapisy na warsztaty poprzez stronę internetową jestemnatratwie.pl Na autobus należy zapisać się u ks. proboszcza.
  7. Radę parafialną zapraszam na spotkanie w poniedziałek na godz. 18.00 na plebanię.
  8. Dzieci, które w zeszłym roku przyjęły I Komunię Świętą i uczestniczyły
    w 9 pierwszych piątkach miesiąca, zapraszam na Mszę świętą w przyszłą niedzielę na godz. 11.00. Po Mszy dla dzieci oraz ich rodziców odbędzie się spotkanie.
  9. Różaniec Fatimski odprawimy w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 15.00.
  10. Zachęcam do czytania i nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego, Opiekun oraz Przewodnik Katolicki.
  11. Dziękuję za posprzątanie kościoła parafianom z Osiedla. Zespół nr 4 proszę
    w sobotę 26 czerwca o godz. 9.00 (na bierzmowanie sprząta młodzież).
  12. Zapowiedzi przedślubne:
    Karol Cieśliński, kawaler, par. św. Anny w Niedźwiedzi (dawniej Mikorzyn)
    Joanna Szpyrka, panna, par. św. Anny w Niedźwiedziu

Jakub Ryszard Klimpel, rzym. – kat., kawaler
    Marlena Ewa Nowak, rzym. – kat., panna

Intencje mszalne 7 – 13 czerwca 2021r.

19.00 O Błogosławieństwo dla mieszkańców Tokarzewa i Rudniczyska

19.00 O Błogosławieństwo dla mieszkańców Pustkowia Doruchowskiego, Bekalarki, Osiedla Wyszanowskiego

19.00 O Błogosławieństwo dla mieszkańców Mikorzyna: ul. Dworcowa, Doruchowska, Św. Jan Pawła II (Szkolna i za cmentarzem)

Zakończenie Oktawy

19.00 O Błogosławieństwo dla mieszkańców Domanina

Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

18.00! O błogosławieństwo dla mieszkańców Mikorzyna - Osiedle

Święto Niepokalanego Serca NMP

10.00 + Józef Stawski – od Marii Brzozowskiej z rodz. / od rodz. Dukiewiczów

16.00 Msza św.: chrzest – Oliwia, roczek Tymon

19.00 + Urszula Szkudlarek 3r.

XI Niedziela Zwykła
Niedziela Powołań

7.30     + Jadwiga 3r., Stanisław Kowalińscy

T 9.30  + Józef Krawczyk, Roman, Joanna, Józef Dębek