1. Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna Tydzień Biblijny pod hasłem: „Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie” (J 6,35). Nawiązuje ono do tematu całego roku duszpasterskiego Kościoła w Polsce, w którym rozważa się tajemnicę Eucharystii jako Wieczerzy Pańskiej.
  2. Kandydatów do bierzmowania proszę o składanie pamiętników w zakrystii. Ksiądz Biskup wyznaczył termin bierzmowania na 17 czerwca (godz. 18.00).
  3. Diecezjalne spotkanie „Stand-Up!” odbędzie się w naszym kościele w piątek o godz. 19.30. Z powodu ograniczeń może w nim wziąć udział jedynie młodzież ze szkół średnich. Pozostałych zapraszam do udziału w formie zdalnej poprzez kanał „Tratwy”.
  4. Rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii Świętej zapraszam na Mszę świętą i spotkanie w poniedziałek 19 kwietnia (godz. 18.00).
  5. Uroczystość Św. Wojciecha Patrona Polski przypada w piątek. Z racji uroczystości nie obowiązuje post.
  6. Gazety: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, i dodatki o św. Józefie, Opiekun.
  7. O posprzątanie kościoła proszę kolejną grupę z ul. Dworcowej w sobotę 17 kwietnia o godz. 9.00.

Intencje mszalne 19 – 25 kwietnia 2021r.

18.00  + Marianna 11 r., Franciszek Szczepaniak, Maria Strużyńska

18.00  W intencjach Nowenny do św. Idziego: o ustanie pandemii,
za członków Bractwa św. Idziego, o zdrowie dla Bartka, o zdrowie dla Krystyny, o zdrowie dla Wiktorii;
+ Irena, Kazimierz, Adam Motylewscy

+ Leszek Stachura, Franciszek Stachura

+ Maria 2r., Ignacy Niełacni, Krystyna Zuwała, Piotr Jakubczyk

+ Piotr Krowicki 24r., Andrzej Krowicki, Anna Boślak

+ Tomasz Tomaszewski – od rodzin z osiedla 700 – lecia: Rybaków, Wypchło, Sipów, Katarzyny Szmaty, Waldemara Wrobla 2/2;

+ Roman Pustkowski – od sąsiadów: Tadeusza Nowickiego z rodz., Barbary Jarosik z rodz., Stefana Hebisza z rodz., Zofii Kosik z rodz. 3/5;

+ Danuta Kanclerz – od koleżanki Ireny Rybczyńskiej z mężem

7.15 + Ks. Krzysztof Nojman

14.00 Msza ślubna

17.00 + Gertruda Wodnik – od Eugenii Myśliwiec / od Wróblów
            z Jutrkowa

17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

18.00 + Pelagia, Piotr, Genowefa Feliks Duchnik, Władysława Płuciennik

Uroczystość Św. Wojciecha Patrona Polski

18.00 + Zbigniew Wróbel 2r., Marianna Czekała 16r., Henryk Czekała 23r.

18.00 + Iwona Majchrzak 12r.

IV Niedziela Wielkanocna

Dobrego Pasterza