1. W święto Ofiarowania Pańskiego na wsparcie dla sióstr klauzurowych oraz poszkodowanych podczas trzęsienia ziemi w Chorwacji zebraliśmy 1846 zł. Bóg zapłać za hojność.
  2. Wspomnienie NMP z Lourdes przypada w czwartek, 11 lutego. Jest to Światowy Dzień Chorych. Msze święte podczas których będzie udzielany sakrament namaszczenia o godz. 9.00 i 18.00.
  3. Różaniec fatimski odmówimy w sobotę przed wieczorną Mszą, czyli o godz. 17.30.
  4. Za tydzień w niedzielę (w sobotę wieczorem również) będzie można po Mszach świętych nabyć pączki. Dochód ze sprzedaży będzie formą wsparcia leczenia naszego parafianina, ministranta Bartka.
  5. Dziękuję za pomoc w posprzątaniu dekoracji świątecznej oraz za pączki.
  6. Gazety: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Następną grupę z Domanina Wsi proszę
    w sobotę o godz. 9.00.
  8. Do skarbony przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na wsparcie dla Mateusza z Krążkowów, którego leczenie wymaga bardzo drogiej operacji.
  9. Pan Antoni Janiszewski, nasz organista z soboty i z niedzieli godz. 15.00, prowadzi zapisy na lekcje nauki gry na gitarze i instrumentach klawiszowych. Informacji udziela pan Antoni po Mszach.
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Romana Pustkowskiego. Wieczny odpoczynek…

Intencje mszalne 8 – 14 lutego 2021r.

18.00  + Stefan Osiecki – od Zbigniewa Garbińskiego z żoną, Stanisława Garbińskiego z rodziną, Stanisławy i Edwarda Matyjak z córką

18.00  W intencjach Nowenny do św. Idziego: o ustanie pandemii,
za członków Bractwa św. Idziego, o zdrowie dla Bartka, o zdrowie dla Krystyny, o zdrowie dla Wiktorii, o zdrowie dla Anny, Jolanty

+ Stanisława Wawrzyniak – od mieszkańców Domanina (Pruchnickich i Ceglarków, Zenona Osieckiego, Kazimiery Cierlak, Hołasiów, Sabiny Wacławiak z rodz., Marii Krowickiej, Kosatków, Fiołków, Brylaków)
+ Kazimiera Kemska – od pracowników Sekcji Czystości Szpitala w Kępnie;

+ Henryk Konarski – od Stefanii i Bolesława Konarskich z Ostrzeszowa

+ Tomasz Tomaszewski – od rodziny Wojtasików z Mikorzyna

+ Krzysztof Groblica – od pracowników firmy „Chojmex”

Św. Scholastyki

7.15 Za parafian

Wspomnienie Matki Bożej z Lourdes
Dzień Chorych

9.00 W intencji chorych

17.30  Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź

18.00 + Roman Kanclerz – od Joanny i Józefa Kosmalów, Elżbiety
i Kazimierza Stawskich, Adama Tęsiorowskiego z rodz.

12lutego

18.00  + Monika Solecka – od wnuka Arka z rodz. (poza par. od Marysi Zimoch z Jurkowa z rodz.)

17.30 Różaniec

18.00 + Wojciech Dukiewicz – od kuzyna Marka Czemplika z rodz. (poza par. od kuzyna Jerzego Krzykały z rodz.)

VI Niedziela Zwykła

7.30  Marianna 1r. Bogdan Brzozowscy i zm. z rodz.

T 9.30 + Marianna, Igancy Kempa, Jadwiga Hoińska, Adam, Kazimiera Kowalscy

11.00  + Mariola Grell 3r.

15.00  + Krzysztof Groblica – od teściów z Jutrkowa (poza parafią: od rodziny Namyślak i Mielczarek)