1. W tym tygodniu przeszedłem z relikwiami św. Idziego pomiędzy naszymi domami. Starałem się podejść pod każdy dom w większej lub mniejszej odległości.
  2. Różaniec fatimski w środę po Mszy świętej.
  3. Dyspensa od obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej w niedziela i święta nakazane została przedłużona do 17 stycznia.
  4. Gazety: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki
  5. O sprzątanie kościoła proszę parafian z Domanina Wsi w sobotę o godz. 9.00.
  6. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Tomasza Tomaszewskiego. Wieczny odpoczynek…
  7. Na stornie internetowej są zamieszczone zdjęcia odnowionej zakrystii.
  8. W związku z kwarantanną narodową proszę o przestrzeganie wszystkich wytycznych sanitarnych podczas nabożeństw.

II Niedziela Zwykła – 17 stycznia 2021r.

1. W tym tygodniu rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. Za dziadków i babcie będzie modlili się szczególnie we wtorek podczas nowenny do świętego Idziego.
  4. Gazety: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Następną grupę z Domanina Wsi proszę w sobotę o godz. 9.00.

Intencje mszalne 11 – 17 stycznia 2021r.

11 stycznia

18.00  + Idzi Hebisz – od siostrzenicy Magdy (poza parafią: od sąsiadów: Pawła, Zdzisława, Julianny Łabudów)

12 stycznia

18.00  W intencjach Nowenny do św. Idziego: o ustanie pandemii,

+ Janusz Wojtasik – od sąsiadów: Barbary Rogowskiej, Marii Wróblewskiej, Małgorzaty Nowak z rodzinami, rodziny Krzywiźniaków
i Szumskich (2/3)
+ Salomea Wawrzyniak – od mieszkańców Domanina: Teresy Małyszki, Grzegorza Marczaka, Jacka Wawrzyniaka, Piaseckich, Hełków, Krzywiźniaków, Stefanii Osieckiej, Zimochów, Marii Rybczyńskiej z rodzinami (1/3)

+ Stanisława Wawrzyniak – od Krzysztofa Wawrzyniaka, Mariusza Wawrzyniaka z rodzinami
+ Kazimiera Kemska – od Tadeusza Szczepaniaka z rodziną

+ Natalia Jokiel – od sąsiadów i znajomych (2)

+ Henryk Konarski – od Wojciecha Szewczyka z rodziną

+ Zofia Krupa 9r., Wanda Krupa 8r.,

+ Szczepan Antosiak – od Krystyny Płachta

13 stycznia

7.15 + Agnieszka Pietrusiak – od rodzin Dorna i Dulbas (poza parafią: od Eugenii Myśliwiec)
Różaniec Fatimski

14 stycznia

17.30  Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź

18.00 + Monika Solecka – od syna Grzegorza z żoną (poza parafią: od Pawlików z Doruchowa)

15 stycznia

18.00  + Marek Kozłowski – od Angeliki i Leszka Jakubczyków

16 stycznia

18.00 + Teresa 8r. Józef Żureccy

17 stycznia

II Niedziela Zwykła

7.30  + Marianna Brzozowska – od siostry Michaliny z rodziną (poza parafią: od Aleksandry i Andrzeja Paluch)

T 9.30 + Marianna, Andrzej, Małgorzata Kosik, Bogumił Jajko, Wojciech, Jadwiga Mergis

11.00  + Marian 28r., Kazimiera 16r., Maria Kowalczyk, Jadwiga, Ludwik, Kazimierz, Stanisław, Maria, Józef Żureccy i zm. z rodz.

15.00  + Mirosław Leśniak – od chrześnicy Pauliny z rodziną (poza parafią: od rodziny Kalów)

18 stycznia

18.00  + Stanisława (f) w rocznicę śmierci, Marian Kubiaczyk i zm. z rodziny z obydwu stron

19 stycznia

18.00  W intencjach Nowenny do św. Idziego: o ustanie pandemii,
za członków Bractwa św. Idziego, o zdrowie dla Bartka, o zdrowie dla Krystyny, o zdrowie dla Wiktorii, za wszystkie babcie i dziadków z parafii

+ Henryk Wrzalski, zmarli rodzice i rodzeństwo z obydwu stron

+ Janusz Wojtasik – od sąsiadów: Mutmanów, Danuty Rybczyńskiej, Radka Rybczyńskiego, Piotra Świtonia z rodzinami (3/3)
+ Salomea Wawrzyniak – od mieszkańców Domanina: Krzymińskich z dziećmi, Wiesławy Stencel z synem, Fiołków, Kazimiery Cierlak, Sobczyków, Ceglarków z rodzinami (2/3)

+ Stanisława Wawrzyniak – od KGW w Domaninie
+ Kazimiera Kemska – od sołtysa i Rady Sołeckiej w Mikorzynie

+ Wojciech Dukiewicz – od sąsiadów: Krzywiźniaków, Bednarków, Sopartów, Michalskich, Derdak

+ Henryk Konarski – od rodziny Gajów i Tomalaków z Godziętów

+ Monika Solecka – od sąsiadów: Ireny Tomczak, Justyny i Mirki z rodzinami

20 stycznia

7.15 + Leokadia Lewandowska – od Barbary i Józefa Rechmal (poza par. od Andrzeja Żureckiego)

21 stycznia

17.30  Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź

18.00 + Paweł Brzozowski 7r.

22 stycznia

18.00  + Józef, Anna Błoch, Franciszek, Pelagia Błoch, Sylwester Kubowicz

23 stycznia

18.00 + Stanisław 50r., Agnieszka Zbierscy i zm. z rodz.

24 stycznia

III Niedziela Zwykła

7.30  + Stanisława Lewek 30r., Marian Rybczyński 9r.

T 9.30  Za parafian

11.00  + Jadwiga 13r. Józef Dobrzyńscy, Edward Kanclerz,