1. Odpust zupełny za nawiedzenie cmentarza możemy ofiarować za jednego zmarłego dziennie przez cały miesiąc listopad (pełna treść dekretu tutaj).
  2. Obchodzimy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym ( www.pkwp.org )
  3. Od soboty w naszym kościele może przebywać 56 osób. Proszę zajmować miejsca na całej powierzchni kościoła.
  4. W środę obchodzimy Dzień Niepodległości. W intencji Ojczyzny będziemy modlili się cały dzień, a szczególnie podczas Mszy świętej o godz. 11.00. Pozostałe Msze o godz. 7.30 i 9.30 w Tokarzewie.
  5. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania będą odbywały się zdalnie, grafik będzie podany do wiadomości młodzieży.
  6. W piątek 13. Dzień miesiąca. Różaniec Fatimski odprawimy o godz. 17.30, przed wieczorną Mszą świętą.
  7. Gazety: numer Opiekuna, Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła. Kolejna grupę z Mechnic proszę w sobotę o godz. 9.00. Wszystkich w wolnej chwili zapraszam do grabienia liści wokół kościoła.

Intencje mszalne 9 – 15 listopada 2020r.

Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

17.15   1) + Teresa Jankowska – od wnuczki Joanny z mężem (poza  parafią od rodz. Dulebów z Głuszyny)
            2) + Regina Leśniak – od córki Doroty Marek, wnuczki Darii z mężem, wnuka Radosława z żoną i córką Alrksandrą (poza parafią   od Marii i Zdzisława Krawczyk)

18.00   1) +Roman 3r., Marianna, Czesław Żymełka, Jadwiga, Józef             Dobrzyńscy
            2) + Wojciech Chrząstowski – od Zbigniewa i Barbary Ćwikłów,             Bernarda i Elżbiety Fiszer, Eliasza i Karoliny Wojtasik (poza parafią:           od Małgorzaty i Piotra Jańskich, Moniki i Krzysztofa Goj,             Sławomira i Mirosławy Jańskich)

18.00  W intencjach Nowenny do św. Idziego: o ustanie epidemii,
za członków Bractwa św. Idziego, o zdrowie dla Bartka, o zdrowie dla Krystyny, o zdrowie dla Wiktorii,

+ Katarzyna, Franciszek Piaseccy, Józef Długosz
+ Łucja Piecuch – od rodz. Muchów

+ Piotr Goździcki – od małżeństwa Żyłków
+ Władysław Lewandowski – od rodz. Sztukowskich, Kurzawów, Klaźnów, Kazimiery Żymełka, Żymełków, Jakubczyków, Mądreckich, Mutmanów, Jolanty Kubiak

+ Salomea Wawrzyniak – od Jaskułów z Ostrzeszowa

+ Janusz Wojtasik – od Tomasza Szczepaniaka z żoną i dziećmi

św. Marcina
Święto Niepodległości

7.30     + Stanisław Cierlak – od rodz. Wodników z Mechnic (poza parafią: od Zofii i Franciszka Trąpczyńskich z Hanulina

T 9.30  + Natalia Jokiel – od siostry Krystyny z mężem, siostrzeńca Kamila z żoną, siostrzeńca Marka z Marzeną, cioci Stasi, Renaty z rodz.             Andrzeja z rodz.

11.00 W intencji Ojczyzny

17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00   O powołania kapłańskie i zakonne

17.30 Różaniec Fatimski
18.00  + Antoni, Zofia, Zygmunt Cierlak

15.00 Liturgia chrzcielna Laura

18.00 Dz. – bł. w intencji Arlety i Sandry z racji 18 urodzin
           + Iwona Majchrzak

XXXIII Niedziela Zwykła

7.30  + Stanisław Nikodem 6r., Weronika, Józef Nikodem, Marianna,             Władysław Hoja

T 9.30  Za parafian
11.00  + Mieczysław Chwalisz 4r.
15.00  + Krzysztof Groblica – od siostrzenicy Marty z mężem (poza par. od koleżanek z firmy „Chojmex”