1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli przygotować kościół i obejście na nasze uroczystości odpustowe. Dziękuję Bractwu św. Idziego i tym wszystkim, którzy pomagali przy dekoracji ołtarza oraz przygotowaniu dożynek. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przebieg liturgii. Te uczynki miłosierdzia są wyrazem naszej wiary
    i również umacniają naszą wiarę, co jest tak bardzo potrzebne dzisiaj.
    O posprzątanie kościoła proszę kolejną grupę z Rudniczyska.
  2. W przyszłym tygodniu odbędzie się odpust na Pólku w Bralinie, suma o godz. 12.00. Zachęcam do indywidualnego pielgrzymowania.
  3. Za tydzień w niedzielę – 13 dzień miesiąca, Różaniec Fatimski i procesja o godz. 14.30. Po Różańcu Msza święta (niedzielna Msza o godz. 15.00 będzie utrzymana do końca września).
  4. We wtorek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

Intencje mszalne 7 – 13 września 2020r.

19.00  + Józef Braun – od kuzyna Mieczysława z rodz. z Biskupic             Zabarycznych

Święto Narodzenia NMP

19.00  W intencjach Nowenny do św. Idziego: o ustanie epidemii,
za członków Bractwa św. Idziego, o zdrowie dla Bartka, o zdrowie dla Krystyny,
o zdrowie dla Wiktorii

+ Genowefa Steinert od rodzin: Zofii kanclerz, Jolanty Kubiaczyk, Marii Kowalczyk, Rafała Szczepaniaka, Jana Nikodema z rodzinami
+ Regina Leśniak – od sąsiadów: Danuty i Andrzeja Strugałów z Ostrzeszowa
+ Andrzej Krzemiński – od Zofii i Franciszka Trąpczyńskich
+ Michał Semba – od kuzynostwa z Mikorzyna
+ Marian Brylak

+ Maria Kowalczyk 15 r., Kazimierz i Marian, Jadwiga, Ludwik, Kazimierz, Stanisław, Maria, Józef Żureccy, zm. z rodz.

+ Kazimierz Wawrzyniak 3r.

+ Stanisław Kupczak – od Anny i Dawida Mazur z Marydół

7.15 + Janina Pilarska i  zm. z rodz.

18.00  + Ryszard Rybczak – od Agaty z Zuzią, Kowlaczyków z Wyszanowa, Nawrockich, Zychlów, Kowalczyków z Kępna (poza parafią od Danuty z rodziną z Kępna) + Wojciech Dukiewicz – od Bernadety i Ryszarda Rybczak, Radka Rybczaka, Karoliny i Mateusza z dziećmi; (poza parafią: od kuzynostwa Ewy, Karoliny, Piotra z rodzinami)

18.30  Adoracja prowadzona Najświętszego Sakramentu

19.00  + Wojciech Chrząstowski – od rodz. Żymełków i Stachurskich (poza parafią: od mieszkańców Osiedla)

18.00  Dz. – bł. w int. Jakuba z racji 18 urodzin