1. Obchodzimy dziś dzień ubogich w Kościele. Pamiętajmy o tych, którzy z różnych przyczyn znaleźli się w kryzysie ubóstwa nie tylko w modlitwach, ale również w postawie w życiu codziennym.

2. Rodziców młodzieży z klas 7 i 8 zapraszamy na Mszę św. i spotkanie dzisiaj na godz. 11.00.

3. Pobieranie miary na stroje komunijne będzie miało miejsce we wtorek w szkole o godz. 19.00 w szkole podstawowej w Mikorzynie. Spotkanie z fotografem o godz. 18.00.s

4. Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Za dwa tygodnie rozpocznie się Adwent, roraty z udziałem dzieci będziemy odprawiali w poniedziałki, czwartki i piątki o godz. 18.00

5. W minionym tygodniu dokonaliśmy pielęgnacji drzew na cmentarzu.

6. Spotkania w ramach Akademii Wiary odbędzie się w Ostrzeszowie w kościele Chrystusa Króla w poniedziałek 18 listopada o godz. 19.00. Prelegentem będzie ks. prałat Robert Lewandowski.

7. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w parafii św. Jadwigi w Ostrzeszowie w dniu 4 grudnia o godz. 18.30 (do 7 grudnia).

8. Dziękuję parafianom z Mikorzyna Osiedle za posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę zapraszam kolejne rodziny.

9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, Opiekun – nowy numer (dzień wcześniaka, artykuł ks. dk.).

Intencje mszalne 18 – 23 listopada 2019r.

Bł. Karoliny Kózkówny

18.00 + Teresa Bednarek – od kuzynostwa rodziny Wróblów
              z Ostrówca

18.00 W intencjach Nowenny do św. Idziego

7.15 +  Józef Rybczyński – od kolegi pszczelarza Zenka Piaseckiego
            z rodz. z Domanina

17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

18.00 + Stanisław Szczepaniak 6r., Maria, Antoni, Halina, Stanisław             Władysław Piasek, Jadwiga Laryś

Św. Cecylii

18.00 + Małgorzata Kosik 3r.

18.00 + Helena, Leon Małeccy, Stanisław, Franciszek, Tadeusz             Gruszka, Dariusz Gajewski, Jolanta Tomczak

Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

7.30     + Stanisław Nikodem 5 r.

T 9.30 +  Idzi, Edward Skórniccy, Tadeusz Gocka, Elżbieta,             Wincenty Jaśkiewicz i zm. z rodz.

11. 00 Za parafian