1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli przygotować kościół i obejście na nasze uroczystości odpustowe. Dziękuję Bractwu św. Idziego i tym wszystkim, którzy pomagali przy obsłudze pielgrzymów. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przebieg liturgii. Te uczynki miłosierdzia są wyrazem naszej wiary i również umacniają naszą wiarę, co jest tak bardzo potrzebne dzisiaj.
O posprzątanie kościoła proszę kolejną grupę z Domanin Wieś.

2. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów naszej szkoły im. Św. Jana Pawła II będzie w poniedziałek 2 września o godz. 8.00

3. Pielgrzymka piesza do Bralina w niedzielę 8 września, wyjście o godz. 7.00 spod kościoła.

4. Marsz dla życia i rodziny będzie miał miejsce w przyszłą niedzielę, 8 września w Kaliszu. Rozpoczęcie o godz. 13.00 w parafii Miłosierdzia Bożego przy ul. Asnyka.

5. W niedzielę 1 września o godz. 14.00 będą biły dzwony we wszystkich kościołach co będzie stanowić formę wspomnienia o ofiarach II Wojny Światowej.

6. W tym tygodniu przypada
a. I czwartek – adoracja o 18.30
b. I piątek – Msza poranna w intencji Matek i Ojców Różańcowych.
Msza św. w Tokarzewie o 18.00
c. I sobota – Msza poranna o 8.00 – wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP