1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli przygotować kościół i obejście na nasze uroczystości odpustowe. Dziękuję Bractwu św. Idziego i tym wszystkim, którzy przygotowali wczorajsze „Ogrody”. Jeśli ktoś miałby jeszcze taka wolę i dysponował czasem, to można umyć zewnętrzne stacje drogi krzyżowej. O posprzątanie kościoła w sobotę o 8 rano proszę kolejną grupę z Domanin Wieś.

2. Przedstawiciele naszej parafii z wieńcem z Tokarzewa reprezentują dziś dekanat ostrzeszowski na dożynkach diecezjalnych w Sanktuarium Maryjnym w Lutogniewie obok Krotoszyna.

3. Serdecznie witamy w naszej parafii ks. diakona Jakuba Bogackiego, który ostatni rok przygotowania do kapłaństwa spędzi tutaj.

4. W poniedziałek przypada Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej.

5. Plan rekolekcji
a. Msze święte poniedziałek – piątek o godz. 10 i 19.
b. Koncert organowy w poniedziałek po Mszy wieczornej
c. Również w poniedziałek zatrzyma się u nas sztafeta ministrantów naszej diecezji. Proszę wszystkich ministrantów o przybycie na Mszę wieczorną.
d. Odwiedziny chorych w środę od godz. 8.30
e. W piątek dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

6. Główne wydarzenia odpustu:
a. Sobota
i. Msza św. dla chorych o godz. 10.00
ii. Msza św. z udziałem dzieci i rodzin godz. 16.00
iii. Msza św. za Ojczyznę o godz. 19.00
b. Niedziela
i. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 10.15 i Suma o godz. 12.00
c. Korekta: o przygotowanie kawy dla pielgrzymów proszę parafian z Domanin Osiedle

7. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów naszej szkoły im. Św. Jana Pawła II będzie w poniedziałek 2 września o godz. 8.00

8. Pielgrzymka piesza do Bralina w niedzielę 7 września, wyjście o godz. 7.00 spod kościoła.

9. Od poniedziałku będą dostępne w Internecie i wywieszone w kościele intencje na miesiąc wrzesień.