1. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze święte wg porządku niedzielnego.
  2. W najbliższych dniach będę w przechodził z relikwiami św. Idziego wg następującego porządku:

Niedziela, 3 stycznia, godz. 13.00                         Wokół kościoła: Rynek św. Idziego, ul. Parkowa, Strumykowa,

Poniedziałek, 4 stycznia, godz. 9.30         Tokarzew: od kaplicy w stronę Doruchowa, Wygoda Tokarska, Piaski, w stronę Doruchowa od kaplicy, Rudniczysko, Pustkowie Doruchowskie, Bekalarka

Wtorek, 5 stycznia, godz. 9.30                  Mechnice: od szkoły + Pustkowia

Środa, 6 stycznia, godz. 13.00                   Domanin Wieś, Domanin Osiedle

Czwartek, 7 stycznia, godz. 9.30                           Mikorzyn: Dworcowa, Wyszanowska, Spółdzielnia, Osiedle Wyszanowskie, Mikorzyn Osiedle

Piątek, 8 stycznia, godz. 9.30                                Mikorzyn: Doruchowska, domy za cmentarzem, Szkolna, Leśna, Osiedle 700 – lecia

1. Proszę zabrać książeczkę kolędową, które są wyłożone na stoliku z tyłu kościoła. Jeśli ktoś ma taką wolę, to może złożyć ofiarę kolędową według przyjętego zwyczaju w niedzielę na Mszy, lub do skarbony pod figurą św. Idziego. Zostaną przeznaczone na remont plebanii oraz dokończenie prac związanych z remontem zakrystii w kościele i w kaplicy w Tokarzewie. Wyjątek, jeśli chodzi o odwiedziny duszpasterskie, stanowią nowe domy, w których nie było poświęcenia. Termin proszę ustalić indywidualnie po 17 stycznia.

1. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej zapraszam w środę na Mszę na godz. 15.00.Po Mszy będzie dla dzieci spotkanie.
  2. Dyspensa od obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej w niedziela i święta nakazane została przedłużona do 17 stycznia.
  3. Gazety: Opiekun, Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki
  4. O sprzątanie kościoła proszę parafianom ze Spółdzielni w sobotę o godz. 9.00.
  5. Na stornie internetowej są zamieszczone zdjęcia odnowionej zakrystii. Tutaj.
  6. W związku z kwarantanną narodową proszę o przestrzeganie wszystkich wytycznych sanitarnych podczas nabożeństw.

Intencje mszalne 4 – 10 stycznia 2021r.

4 stycznia

18.00  + Marianna 6r., Sylwester Rybczyńscy, Ewa Tęsiorowska

5 stycznia

18.00  W intencjach Nowenny do św. Idziego: o ustanie pandemii,
za członków Bractwa św. Idziego, o zdrowie dla Bartka, o zdrowie dla Krystyny, o zdrowie dla Wiktorii,

+ Janusz Wojtasik – od sąsiadów: Janiny Fiszer, Edwarda Mencla, Michaliny Ilskiej, Romana Ilskiego, Pawła Pastusiaka z rodzinami (1/3)
+ Salomea Wawrzyniak – od Powiatowej SS-E w Ostrzeszowie i od Szkoły Muzycznej w Ostrzeszowie

+ Stanisława Wawrzyniak – od rodziny Możdżanowskich
+ Kazimiera Kemska – od Andrzeja, Łukasza Małolepszych z rodz. oraz Ani Głowik z rodziną

+ Małgorzata Wolna – od uczestników pielgrzymek organizowanych przez Bractwo św. Idziego
+ Wojciech Dukiewicz – od Krystyny i Stanisława Ogonowskich
+ Henryk Konarski – od Andrzeja Wesołego z rodziną

6 stycznia

Uroczystość Objawienia Pańskiego

7.30 + Mieczysław Wodnik, Stanisław i Weronika Wodnik

T 9.30 + Natalia Jokiel – od córki Lidii z rodziną (poza parafią od kuzyna Józefa Hebisza z rodziną)

11.00  + Genowefa 2r., Władysław 20r., Krupa

15.00  + Krzysztof Groblica – od rodziny Łapów z dziećmi (poza parafią od właścicieli firmy i kierowników firmy „Chojmex”)

7 stycznia

17.30  Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź

18.00 + Wojciech Dukiewicz – od rodz. z Masanowa (poza par. od Zdzisława Talagi z rodziną)

8 stycznia

18.00  + Stanisław Cierlak – od rodz. Głowaczów (poza par. od Bronisława

9 stycznia

18.00 + Henryk 14r., Danuta Zaczyńscy

10 stycznia

Niedziela Chrztu Pańskiego

7.30  Za parafian

T 9.30 + Irena, Czesław Rybak, Teresa, Kazimierz Grell i zm. z rodz.

11.00  + Idzi Szczepaniak – od siostry Marysi z dziećmi (poza parafią od rodziny Babarowskich z Ostrowa Wlkp.)

15.00  + Ryszard Rybczak – od bratanicy Bogusi Pollok z rodziną (poza parafią od kuzyna Marka Wielocha z żoną)