1. Obchodzimy dziś „Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych” - pamiętamy w modlitwie o tych, którzy zginęli lub doznali obrażeń ciała
    w wypadkach na drogach, oraz o ich rodzinach i bliskich, przeżywających z tego powodu tragedie rodzinne i osobiste. Wspomnijmy szczególnie z naszej parafii tych, którzy odeszli tragicznie - ginąc na drodze.
  2. Odpust zupełny za nawiedzenie cmentarza możemy ofiarować za jednego zmarłego dziennie przez cały miesiąc listopad (pełna treść dekretu: https://episkopat.pl/stolica-apostolska-odpust-dla-wiernych-zmarlych-przez-caly-listopad/ ).
  3. Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Za 2 tygodnie rozpoczyna się Adwent.
  4. Spotkania w formie zdalnej kręgu rodzin św. Idziego w poniedziałek wieczorem, wspólnoty dorosłych w środę wieczorem.
  5. Ofiary składane za tydzień będą przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Osoby, które korzystają z dyspensy mogą przekazać ofiarę na konto lub wrzucić do skarbony w kościele.
  6. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania odbywają się zdalnie, grafik będzie podany do wiadomości młodzieży.
  7. Gazety: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła. Kolejna grupę z Mechnic proszę w sobotę
    o godz. 9.00. Wszystkich w wolnej chwili zapraszam do grabienia liści wokół kościoła.

Intencje mszalne 16 – 23 listopada 2020r.

Rocznica poświęcenia Bazylik św. Piotra
i Pawła

18.00   + Krystian Sopart – od Anny i Piotra Łachajczyków z Przedborowa, Mariusza Łachajczyka z żoną Patrycją, Pawła Łachajczyka z Moniką

św. Elżbiety Węgierskiej

18.00  W intencjach Nowenny do św. Idziego: o ustanie epidemii,
za członków Bractwa św. Idziego, o zdrowie dla Bartka, o zdrowie dla Krystyny, o zdrowie dla Wiktorii,

+ Marianna, Stefan, Stanisław Zimoch

+ Piotr Goździcki – od Leokadii Piaseckiej
+ Władysław Lewandowski – od Andrzeja Jeżewskiego i Łuźniaków

+ Salomea Wawrzyniak – od rodz. Łuczaków z Olszyny

+ Janusz Wojtasik – od Karola Szczepaniaka z rodz.

bł. Karoliny Kózkówny

7.15     + Mirosław Leśniak 1 r. – od żony i syna Michała

17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź
18.00  + Maria 24r., Jan Łagoda, Małgorzata Wolna