Intencje mszalne
Niedziela 7.30 Za Parafian
Tokarzew 9.30 +Andrzej Marianna Kosik, Jadwiga Wojciech Mergis,
Bogumił Jajko, Małgorzata Kosik
11.00 +Mieczysław Wodnik
15.00 Godzina Miłosierdzia
Poniedziałek 7.15 1.+Helena Orczycka – od Bolka Nawrota z rodziną
2.W int. rodziny zmarłego Szymka Cierlaka – od sióstr
Boromeuszek z Przedszkola w Kępnie /kaplica
Wtorek 18.00 Nowenna w intencjach za zmarłych:
+Kapłanów, Członków Bractwa św. Idziego, Pielgrzymow, z naszych rodzin:
+Władyslawa Rosiejka –od Wiktorii Mrygały z wnukiem Adamem
+Stanisław Kempa – od r. Pawlików z Doruchowa
+Ireneusz Fras – od r. Duchników i Kubiaczyków
+Roman Żymełka – od Aliny i Jana Kucharzaków z rodziną
+Kazimierz Wawrzyniak – od Stanisława Malaka i Garsztkowiaków
+Jozef Fiszer – od bratanic Ewy i Iwony z rodzinami
+Jadwiga Furmanowicz – od wnuków Klaudii Dawida i Kacpra
+Stanisław Osiecki- od Kazia Holosia z rodziną
+Andrzej Fonfara – od Izabeli Pawlik z rodziną
+Kazimierz Cierlak- od Ewy Tęsiorowskiej z rodziną
+Zofia Burzyńska – od syna Mateusza z rodziną
+Czesław Stempin, Jan Kania, Apoloniusz Lempert, Ludwik Mencel, Maria
i Stanisław Smardz
+Julian 4r. Jadwiga Ignacy Wawrzyniak
Środa 7.15 kaplica:1.+Kazimierz Cierlak – od Krzysztofa Żureckiego
z rodziną i rodziny Teresiaków
2.+Stanisław Osiecki – od Jana i Krystyny Walczak
Czwartek kaplica
17.30 Adoracja
18.00 1.+Stanisław Nawrot 4r.
2.+Stanisław Kempa – od Mieczysława Łabudy z r.
i Kozłowskich oraz Prymasów ze Starej Kuźnicy
Piątek 7.15 kaplica 1. Jadwiga Furmanowicz – od syna Marka z r.
2.+Kazimierz Wawrzyniak – od r. Zimochów i Godfryd
Sobota 18.00 1.+Franciszek Jański – od Jadwigi Goj z rodziną
2.+Roman Żymełka – od córki Magdy z synami
Niedziela 7.30 +Zofia Krupa 6r. i Wanda Krupa
Tokarzew 9.30 +Władysława Rosiejka- od r. Płachtów
11.00 +Irena Czesław Rybak Stefania Franciszka Józef
Mikulscy i ++ z r. Grellów
15.00 Godzina Miłosierdzia
18.00 Za Parafian i uczestników- msza św. z modlitwą o uzdrowienie
Ogłoszenia parafialne
1. Przed kościołem aktualna prasa.
2. O sprzątanie kościoła proszę Parafian z ul. Doruchowskiej
Plan odwiedzin duszpasterskich. Dziś Mechnice ul. Nowa od 14.00
1) Mechnice Pustkowie poniedziałek 8 stycznia- od pp Dukiewiczów g. 10.00
2) Mikorzyn Pustkowie i Spółdzielnia – od pp Walczak/Bednarek g. 15.00
Wtorek 9 stycznia
Domanin Wieś g. 9.00 – z dwóch stron do zejścia
Środa 10 stycznia
1.od p. Zakręta do pp Hełków g.10.00
2.blok od g. 15.30
Czwartek 11 stycznia
1. Dworcowa od PKP do pp Piotrowskich g.11.00
2. Wyszanowska i Dworcowa g.14.30 od pp Zaczyńskich do Szczepaniaków
Piątek 12 stycznia g.13.00
1. ul . Leśna od pp. Skwarkowskich
2. Os. 700 – lecia – od pp Rybczyńskich
Sobota 13 stycznia g. 10.00
Ul Szkolna – od cmentarza do probostwa
Niedziela 14 stycznia g.14.00
Ośrodek Zdrowia Dom Nauczyciela, Strumykowa i Parkowa do pp Mutmann
Poniedziałek ul Doruchowska g. 15.00 z dwóch stron
Wtorek Nowe Osiedle
1. g.13.00
2.g.15.00