Intencje mszalne

Niedziela 7.30 +Stanisław Nikodem – od syna Ryszarda z rodziną
Tokarzew 9.30 +Jan Krzak 2r.
11.00 +Agata Krzywiźniak 1r.
15.00 Kolędowanie

Poniedziałek 7.15 1.W 50 rocznicę s. małżeństwa Ryszarda i Marii Walong
2.+Maria Hołoś- od brata Kazimierza z rodziną

Wtorek 18.00 1. Nowenna w intencjach za zmarłych
+kapłanów , Członków Bractwa św. Idziego, Pielgrzymów, z naszych rodzin
+Leon Łuczak – od Krystyny Ogonowskiej z rodziną
+Jacek Kliks – od Henia i Bronisława Krupów
+Maria Kolarska – od pracowników firmy Stolmont
+Józef Spigiel – od kolegi Janusza Chmielewskiego
+Anna Jeżewska – od Stanisława Hyłki z Rudniczyska
+Karol Braun – od Strzeleckich z Kaliszkowic
+Czesława Chwalisz – od Elwiry Chwalisz i Wioletty z rodziną
+Marianna Ilska – od r. Szczepaniaków, i Kukułów
+Idzi Ilski – od r. Jędrysiaków i Wróblów
+Dorota Mielcarek – od Właścicieli Firmy Mirjan
+Wanda Dominik – od Zofii Dominik, Jarosława z rodziną, Wandy Otwiaskiej
z r., Anety Tyrka i Ewy Gasik z rodzinami
+Jadwiga Cierlak – od nauczycieli humanistów z Zespołu Szkół
Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kepnie
+Wanda Klimek – od kuzyna Hirka z r. i Haliny z Kępna z rodziną
+Jolanta Gajewska – od Kotowskich, Netterów i Sadowskich

2. W 25 r. s.m. Małgorzaty i Zbigniewa Cierniaków

Środa 7.15 1.+Wiesław Potomski – od Władysławy Parzybót, r. Kraus
i Osieckich
2.+Czesław Wróbel –od Bigosów z rodziną z os Dworcowego
Czwartek 17.00 Zakończenie roku 2015 Za Parafian/urodzonych,
zaślubionych /zmarłych

Piątek Nowy Rok 2016
7.30 nie ma
Tokarzew 9.30 +Stefan Stempin od siostry Wacławy z rodzina i r Bednarek
11.00 +Wanda Krupa 3r.
17.00 +Marianna Rybczyńska – od mieszkańców N.Osiedla
Sobota 18.00 1.+Marianna Rybczyńska 1r.
2.+Marianna Rybczyńska – chrześniaczki +Doroty
Mielcarek z mężem

Niedziela 7.30 +Genowefa Feliks Pelagia Piotr Duchnik
Tokarzew 9.30 +Jan Rogalewski
11.00 w 1 r. urodzin i chrztu Wojciech Wawrzyniak
15.00 Godzina Miłosierdzia.


Ogłoszenia parafialne

1. Składam serdeczne podziękowanie za pomoc w postawieniu choinek w Kościele panom: Romanowi Konarskiemu, Piotrowi Łuczakowi, Janowi Szczepaniakowi, Edkowi Menclowi, Adamowi Rubczyńskiemu, Michalowi Kosadce, Michałowi Krzywiźniakowi, Jarkowi Jędreckiemu, Pawłowi Lewandowskiemu Jarkowi Duchnikowi,
Dziękuję za pomoc w wystroju żłóbka:pni Jedreckiej ,pani Dance Dobrzyńskiej,
Panom: Jarkowi Jędreckiemu, Karolowi Kozanowi, Krystianowi Jeżykowi
i księdzu Wikariuszowi.
2. Dziś spotkanie opłatkowe po koronce ministrantów i lektorów/początek na ko
3.W poniedziałek o g. 18.00 spotkanie I kręgu
4. Jeszcze można nabyć świąteczną prasę.
5.O sprzątanie kościoła proszę parafian z Mechnic.

6. We wtorek odwiedziny duszpasterskie. Tradycyjnie rozpoczynamy od Tokarzewa.
1 kapłan od Wygody Tokarskiej/ od r. Kosików- od g. 9.30
2 kapłan od pp Krzaków
Środa g.9.30
1kapłan od pp Pustkowskich, szkoła, Piaski do Grzelaków
2 kapłan od szosy Doruchwskiej, od pp Krauzów do Frasów

Poniedziałek 4 stycznia 2016r.
1. Rudniczysko g. 10.00 od pp Jeżewskich do Larów
2. Pustkowie Doruchowskie od pp Pustkowskich , od g. 12.00