1. W tym tygodniu zakończyły się odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Dziękuję za te spotkania, wspólną modlitwę, rozmowy, dziękuję za pomoc w transporcie i przygotowane posiłki. Kolęda odbyła się w 458 domach. Bóg zapłać za składane ofiary. Przeznaczamy je na nowe schody, które będą montowane w marcu.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone 2 lutego, które zostały przeznaczone jako wsparcie dla sióstr klauzurowych. Zebraliśmy 1776 zł.
  3. Wspomnienie NMP z Lourdes przypada w sobotę, 11 lutego. Jest to Światowy Dzień Chorych. Msza święta z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych będzie podczas rekolekcji wielkopostnych.
  4. W tym tygodniu w poniedziałek, czwartek i piątek Msze święte będą o godz. 17.00.
    W czwartek nie będzie adoracji.
  5. Program odwiedzin św. Idziego dla Osiedla 700 – lecia i ul. Św. Jana Pawła II jest wywieszony na tablicy oraz w Internecie.
  6. Dziękuję za pomoc w posprzątaniu dekoracji świątecznej w kościele i w kaplicy.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła parafianom ul. Parkowej. Grupę z ulicy św. Idziego proszę
    w sobotę o 9.00.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, gazety dla dzieci. Opiekun.

Od początku roku weszły nowe zasady dotyczące przygotowania do sakramentu małżeństwa. Narzeczonych proszę o zapoznanie się z obowiązującymi normami poprzez stronę internetową www.drdk.pl

Intencje mszalne 6 – 12  lutego 2023r.

17.00 + Weronika 25r., Czesław Nawrot, Jadwiga, Józef Cierpik

o pokój na świecie, za członków Bractwa św. Idziego,

+ Jadwiga, Stanisław Jabłońscy
+ Kazimierz Solecki 7r.

+ Jan, Helena Jakubczyk – od Reginy Ilskiej z rodz.

+ Piotr Hołoś – od rodziny Zenona i Edeltraut Piaseckich, Pawła i Bernadety Hełka
+ Mieczysław Gruszka – od Patrycji, Sławomira Gruszków z Pustkowia Kierzeńskiego
+ Kazimierz Nawrot – od rodz. Wróblów i Florczaków

+ Jacek Majchrzak – od Darka Dukiewicza z rodz.
+ Kazimiera Cierlak – od siostrzenicy Danki z mężem
+ Roman Krowicki – od rodz. Malińskich z Ostrzeszowa

+ Piotr Balcerzak – od chrześnicy Dominiki z rodz.

+ Joanna Dukiewicz – od Zygmunta Baraniaka z rodz., od Katarzyny Dąbrowskiej z synami, od Pauliny Nowakowskiej  z rodz.

7.15 O zdrowie dla Elżbiety za przyczyną św. Idziego

17.00 + Franciszek Grześkowiak 33r., Stefania Grześkowiak, Stanisław Doruch, Rafał Niełacny

+ Ludwik Dobrzyński – od siostry Marianny z mężem, siostrzenicy Wiesławy, siostrzeńca Janusza z rodziną

18.00  + Marianna, Czesław Żymełka, Roman Żymełka i zm. z rodz.

VI Niedziela Zwykła

+  Józefa Czarnecka – od syna Zbigniewa // od pracownic z zakładu wylęgu drobiu z Mechnic i z Doruchowa

T 9.30
+  Roman Pustkowski 2r., Arkadiusz Pustkowski 8r.

+ Marian 30r., Kazimierz 18r., Maria Kowalczyk, Jadwiga, Ludwik, Kazimierz, Stanisław, Maria, Józef Żureccy i zm. z rodz.