1. Zostały wyznaczone intencje mszalne do końca sierpnia, są wywieszone na tablicy oraz na stronie parafii. Proszę się zapoznać i zgłosić ewentualne błędy, można mailowo (Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!), telefonicznie lub osobiście.

2. Poświęcenie pojazdów będzie miało miejsce po wszystkich Msza św. w przyszłą niedzielę. Ofiary zbierane przy tej okazji są formą wsparcia dla misjonarzy, konkretnie na zakup i utrzymanie środków transportu (auta, motocykle, łodzie, rowery…) Bóg zapłać za hojność.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu jest w naszej parafii w każdy czwartek o godz. 18.30.

4. Dziękujemy parafianom z Mechnic za posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę o sprzątanie kościoła prosimy kolejne rodziny z tej miejscowości.

5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.

6. Zaczynamy już przygotowania do odpustu. Dziękuję za wszelkie informacje oraz gotowość współpracy w tym naszym parafialnym dziele.

Intencje mszalne 21 – 27 lipca 2019r.

21 lipca

XVI Niedziela Zwykła

7.30     + Dorota Mielcarek (4r.), Alojzy (5r.), Marianna (11.r.)             Ćwiek

T 9.30 + Marianna Ignacy Kempa

11. 00 + Czesław Wróbel

22 lipca

Święto św. Marii Magdaleny

7.15 + Małgorzata Wolna – od rodz. Kucharzaków

23 lipca

Święto św. Brygidy, patronki Europy

19.00 W intencjach Nowenny do św. Idziego:

+ Sylwester Falak i zm. Rodzice, brat Mieczysław, Stanisław Wawrowski i zm z rodz. Kabat i Wawrowskich

+ Czesław Osiecki – od Anny i Józefa Jędrysiaków

+ Ignacy 9 r. śm. Maria Kut
+ Gertruda Wodnik – od Mariana Dobrzyńskiego i Geni Krzemińskiej z rodzinami
+ Stanisław Dąbka – od właścicieli i pracowników firmy Ares

24 lipca

7.15 + Teresa Bednarek – od pracowników stolarni SAGAN

25 lipca

Święto św. Jakuba Ap.

19.00 Dz. – bł. w intencji Jakuba z racji imienin oraz w intencji Mai
            w 1 r. urodzin i chrztu św.

26 lipca

Św. Joachima i Anny